Hírek és események

Áprilisi hírek

Gratulálunk Önmagunknak Az Egyesület a márciusi KLUB napon, a Boscoló Szállodában ünnepelte 2 éves születésnapját!

Április 28-án új kezdeményezésként a KLUB időpontjában rendezzük meg első szakmai tanácskozásunkat.

Téma: A Családi vállalatok-vállalkozások jogi meghatározásának kritériumai.

Bomba HÍR!: A május 26-án rendezendő KLUB fő előadója dr. Sárközi Tamás professzor úr lesz.

Előadásának témája: „A Családi Vállalkozások szerepe és jelentősége a magyar gazdasági életben”

A program további részeiről később adunk információt.

A Jádi Németh Ügyvédi Iroda munkareggeli formájában rendezte meg érdekfeszítő beszélgetését, a "Családom és a cégem" címmel, amely vagyonjogi és öröklési témákkal foglalkozott. Egyesületünket Berendi Péter, Szabó László és Enyingi Éva képviselte.

Április 26-án a Larus étteremben a K&K Magazin üzleti reggelijén a generációváltás kérdéséről lesz interaktív beszélgetés. Egyesületünk részéről Berendi Péter beszél a Roland Divatház generációváltásáról.

Április 28-29-én és május 12-13-án az MGYOSZ és a Budapesti Gazdasági Egyetem 4 éve tartó nemzetközi INSIST programjának záró előadásai kerülnek megrendezésre. Az előadások a generációváltás kapcsán felmerülő szociális – kulturális, stratégia, pénzügyi és jogi, valamint a mentorálás kérdéseivel foglalkoznak.

Egyesületünk 2 kérdésben tart előadást.

A rendezvény limitált létszámú. Egyesületünk részére még egy pár hely van. Érdeklődők Zahorán Jánosnál jelentkezzenek.

A CSVOE - a Mentor Lánc Alapítvánnyal közösen - folytatja az egyetemekkel és főiskolákkal kötött együttműködési megállapodások létrehozatalát, megkezdte megbeszéléseit a Cambridge Business Academy főiskolával, akik speciális képzési formában mesterképzéssel foglalkoznak.