Hírek és események

2016 Májusi hírek

  • 2016.04.26-án Egyesületünk Elnöksége részt vett a K&K Magazin által szervezett reggelin. A téma a generációváltás és annak helyzete a családi vállalkozásoknál. Egyesületünk részéről Dr. Berendi Péter is részt vett a beszélgetésen, ahol beszámolt a saját vállalkozásában lezajlott generációváltásról.
  • 2016.04.29-én Dr. Berendi Péter az INSIST szakmai műhely rendezvényen előadóként beszélt a generációváltás problémájáról. A rendezvényt a BGE és az MGYOSZ szervezte valamint Egyesületünk is aktívan közreműködött. A szakmai műhely 4 részből áll, Szabó László május 13-án szintén a generációváltás kapcsán fog előadást tartani.
  • Dr. Heidrich Balázs a BGE dékánja és Dr. Berendi Péter közös interjút adott a Kossuth Rádió 2016.05.02-i a reggeli műsorában. A téma a generációváltás volt.
    A beszélgetés ide kattintva, 9.40-től meghallgatható: http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-05-02
  • 2016.05.04-én Dr. Berendi Péter és Dr. Kékkői Zoltán egyesületi tagunk közösen vesznek részt az IBS Főiskolán rendezett "Bevezetés az üzleti világba" programon, ahol a generációváltás ismét előtérbe kerül.