Hírek és események

Egyesületünk a Piac és Profit "Generációváltás" konferencián

A Piac és Profit egyesületünk partnere, aki a Családi Vállalkozások Országos Egyesületének egyik kiemelt témájával a generációváltással foglalkozó konferenciát szervezett. A téma szakértői által tartott egész napos előadássorozat iránt nagy volt az érdeklődés.

 

Egyesületünk egy saját pultot kapott, valamint Alelnökünket, Berendi Pétert a konferencia csúcspontjára, a szakértői kerekasztal beszélgetésre meginvitálták és kiemelkedő számú kérdést tettek fel Neki a hallgatóságból.

 

A résztvevők között Egyesületünk KLUB estjeinkre szóló VIP meghívókat sorsolt ki, amelyre szóló utalványt többen a helyszínen át is vettek.

 

Egyesületünk léte és tevékenysége, céljai 260 releváns résztvevő részére lett ismert, akik közül több tagjelölt is felvette már velünk a kapcsolatot. 

 

Köszönjük a meghívást és a program szervezését!


További fényképek a nyertesekről is itt található.